Navigace

O restauraci

AMIGO

MEXICANO RESTRAURANT & PIZZERIA

Již od roku 2002 pro vás připravujeme mexické speciality nebo chutnou pizzu. Postupem času a na základě vašich podnětů jsme naši nabídku upravovali, tak aby vám co nejvíce vyhovovala a odpovídala aktuálnímu životnímu stylu a potřebám našich zákazníků.

Aktuální nabídka restaurace je velice jednoduchá. Zaměřili jsme se na především na rychlý servis v době oběda. Polední menu nabízí sedm druhů pizzy o průměru 32 cm a pravou mexickou kuchyni. Kromě polévky si můžete vybrat tacos, quesadillas nebo burrito a doplnit je o salsy dle vašeho výběru. Oběd vám připravíme přímo „NA PLACE“ a převezmete si ho přímo od kuchaře. V polední nabídce nechybí ani tradiční mexické Chilli con carne a čerstvé sezonní saláty. Kompletní aktuální nabídku naleznete vždy na tabuli v naší restauraci.

Na stálém menu naleznete především vaši milovanou pizzu a speciality mexické kuchyně. Kromě posezení v naší restauraci si můžete jídlo objednat a vyzvednout ve stanovený čas. Nabízíme rovněž možnost nákupu mexický surovin pro vaše domácí experimenty. Aktuální nabídku naleznete na našem webu andalucia.cz

V letních měsících můžete využít příjemné posezení na naší zahrádce. Restaurace se nachází nedaleko bezplatného parkoviště, které má zatím dostatečnou kapacitu a parkovaní najdete v kteroukoliv denní dobu. Součástí naší nabídky jsou i speciální nápojové lístky pro letní a zimní sezonu. Aktuální nabídku najdete vždy v naší restauraci a publikujeme ji i na web.

Nahoru